code mode: prague free fashion weekend 09

01dub09

code

CODE MODE s podtitulem Prague Free Fashion Weeekend je třídenní prezentace současné alternativní módy, šperků a doplňků formou prodejního tržiště, kde má každý účastník svůj vymezený prostor, kde může představit veřejnosti své výrobky a zároveň je i prodávat. CODE MODE se bude konat v Karlín Halls (Thámova 14, Praha 8).

Myšlenka nezávislého projektu Prague Free Fashion Weekend s heslem Ignorujte konfekci! se zrodila před třemi lety. Hnacím motorem realizace je snaha umožnit mladým tvůrcům navazovat mezi sebou kontakty a usnadnit jim komunikaci se širší veřejností, pro kterou jejich tvorba zůstává často neobjevená.

První PFFW se uskutečnil v dubnu 2006 v Experimentálním prostoru Roxy/NoD a dokázal hlad po akci tohoto druhu, která se v Praze objevila poprvé. Druhý PFFW proběhl v prosinci téhož roku a jen potvrdil velký zájem široké veřejnosti o alternativní módu.  V rámci projektu vznikl Průvodce alternativní módou a diář na rok 2007. Naším cílem je, aby se PFFW stal tradicí stejně jako obdobné akce v Berlíně nebo Barceloně.

Vzhledem k některým změnám (místo konání, složení organizačního týmu, upravená koncepce) a byrokratickým překážkám (nemožnost zapsání názvu jako ochranné značky) jsme se rozhodli plynule přejít k novému názvu projektu, kterým bude CODE:MODE. Zatím v podobě podtitulu, abychom zachovali návaznost a povědomí o spojitosti s projekty minulými.

Reklamy


No Responses Yet to “code mode: prague free fashion weekend 09”

  1. Napsat komentář

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: