lunchmeat: mochipet vs. lichtfaktor a/v session

12dub09

LUNCHMEAT a MeetFactory uvádějí 14.4.2009 od 19:00 večer věnovaný spojení hudby a obrazu. Přední německé grafické studio LICHTFAKTOR přijíždí podpořit us producenta MOCHIPET na jeho jarní zastávce v Praze, další support: SONORITY (CZ).

Studio LICHTFAKTOR se věnuje převážně fotografii na dlouhou expozici, do které malují světelné graffiti, VJingu, kreativnímu designu a v neposlední řadě graffiti jako takovému. Připravili si přednášku o svých projektech a následný workshop, na který si všichni přineste baterky a svítidla nejrůznějších druhů a barev, protože se bude tvořit! LICHTFAKTOR podpoří oba dva následné livesety svou VJ produkcí a vizuálním ztvárněním prostoru MeetFactory. K tomu všemu jim bude k dispozici bohaté a netradiční projekční zázemí.

MOCHIPET, který do Prahy přijíždí v rámci Atari Europe Tour, o své hudbě rád uvažuje jako o experimentální a k tomu hned dodává: „Dřív jsem se snažil vytvářet zvuky, které nikdy předtím nikdo neslyšel a vymýšlet koncepce, které nikdo přede mnou nepoužil, až jsem si jednoho dne uvědomil, že na tom vůbec nezáleží. Záleží jenom na tom, jestli jsou nové pro mě.” Nad vlivy IDM, breakcore, jazzu a na poslední desce i hip hopu se vznáší osobitost a neotřelost Davidova hudebního citu.

SONORITY (objev roku 2008 časopisu X-Mag), producent a DJ se širokým srdcem, se na podiu setkal s Telefon Tel Aviv, Bonobo, Roni Size, Stereo MCs, DJ Rush, Josh Wink,Daedelus, Noisia, DJ Kentaro a spoustou dalších hvězd elektronické hudby. Mísí prvky IDM, breakbeatu, click ´n´ cuts a jeho liveset je plný pestrých nálad a inteligentního zvuku.

MOCHIPET (US, Daly City Rec.) a SONORITY(CZ) – liveset
LICHTFAKTOR (DE) – přednáška, workshop, VJing, vizualizace

line-up:
19:00 přednáška a workshop Lichtfaktor
21:30 Mochipet liveset + Lichtfaktor VJs
23:00 Sonority liveset + Lichtfaktor VJs

mochipet mixtape 15/1/2009

Reklamy


No Responses Yet to “lunchmeat: mochipet vs. lichtfaktor a/v session”

  1. Napsat komentář

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: